Benvingut a BeabÓ
Cercar notÝcies :
Inici Entrar/Crear compte NotÝcies NotÝcies per temes Enllašos Enviar notÝcies ColĚlaboracions

Cercar autors, obres...





Cerca avanšada

  

Enllašos

[ ═ndex | Afegir-hi enllaš | Nou]

Categoria: Principal/Editorials

· DiscogrÓfiques 
    

Baula 

c. de Salvador Espriu, 79
08005 Barcelona 
Tel. 934300400 Fax 933540489
A/e: edicionsbaula@baula.com


Arola 

PolÝgon FrancolÝ
43006 Tarragona 
Tel. 977553707 Fax 977542721
A/e: arola@arolaeditors.com


Montflorit 

c. dels Trobadors, 4
08290 Cerdanyola del Vallès (Barcelona)
Tel. 93 458 91 58
A/e: editorial@montflorit.com


Bromera 

Apartat de Correus n. 147
46600 Alzira 
Tel. 962402254 Fax 962403191
A/e: bromera@bromera.com


Barcanova 

c. de Mallorca, 45
08029 Barcelona 
Tel. 932172054 Fax 932373469
A/e: barcanova@barcanova.es


Destino 

av. Diagonal, 662-664
08034 Barcelona 
Tel. 934967001 Fax 934967041
A/e: pcampana@edestino.es


Editorial Anagrama 

Pedrˇ de la Creu, 58
08034 Barcelona
T. +34 932 037 652
F. +34 932 037 738
anagrama@anagrama-ed.es





Xordica Editorial 

C/ Venezuela, 23 bajos
50830 Villanueva de Gßllego (Zaragoza).
Tel. +34 608-033949
Fax +34 976-180295
correu@xordica.com


Brosquil 

pl. Pintor Segrelles, 1, esc. B - porta 25
46007 València
Tel. 963 107 045
Fax: 963 418 341
A/e: alejandro@brosquilediciones.e.telefonica.net


Icaria 

c. de l'Arc de Sant Cristòfol, 11-23
08003 Barcelona 
Tel. 933011723 Fax 933178242
A/e: icaria@icariaeditorial.com




Seleccionar pÓgina: 1 2 3 4 5 6 7 8   [ PÓgina segŘent >> ]
  
Altres notÝcies

Novetats editorials, discogrÓfiques...
[ Novetats editorials, discogrÓfiques... ]

·Novetats literÓries Sant Jordi 2023
·Novetats literÓries Sant Jordi 2022
·Novetats literÓries Sant Jordi 2021
·Novetats literÓries Sant Jordi 2020
·Novetats literÓries Sant Jordi 2019
·Novetats literÓries Sant Jordi 2018
·Novetats literÓries Sant Jordi 2017
·Novetats literÓries Sant Jordi 2016
·Novetats literÓries Sant Jordi 2015

L'elaboraciˇ d'esta pàgina ha comptat amb una subvenciˇ de la Instituciˇ de les Lletres Catalanes per a la creaciˇ o renovaciˇ de pàgines web sobre literatura catalana l'any 2006.

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
PÓgina Generada en: 0.06 Segons